روترهای سری Cisco 4000 ISR 

سازمان ها با این سری از محصولات، تجربه دیجیتالی جدیدی خواهند داشت. این سری از محصولات مدیریت روزانهIT را تسهیل می‌کنند.

سازمان ها با این سری از محصولات، تجربه دیجیتالی جدیدی خواهند داشت. این سری از محصولات مدیریت روزانهIT  را تسهیل می‌کنند. سازمان ها به کمک این سری از روترها می توانند Branch-site خود را آماده کرده و از آن با پلتفرم سری Cisco 4000 ISR  در آینده محافظت نمایند.

ویژگی های روترهای سری Cisco ISR

مجازی سازی: به کمک این محصولات عملکردها و اپلیکیشن‌های مجازی شده شبکه، هر زمان و هر مکان در اختیار شماست. روترهای سریISR  گزینه‌های توسعه منعطفی را دارا می‌باشند و این به معنای آزادی در انتخاب است.

شبکه اتوماتیک: سازمان ها به کمک این روترها می‌توانند شبکه خود را پیکربندی و نظارت کنند. همچنین سیاست‌های کاری را از طریق بستر سیاست‌های اپلیکیشن سیسکو APIC-EM و WAN به طور هوشمند IWAN اجرا نمایند.

سرویس های شبکه: سرویس‌های شبکه یکپارچه کلیدی شامل بهینه‌سازی اپلیکیشن و WAN، راهکار Intelligent Caching with Akamai Connect، ارتباطات یکپارچه و راهکار Software Defined WAN  را پشتیبانی می‌کند.

دفاع در برابر تهدیدهای شعبه: از سایت شعبه خود در سرتاسر LAN،WAN و درCloud  با استفاده از راهکارهای امنیتی جامع در روتر محافظت کنید. با این کار شما دیگر به دستگاه امنیتی مجزایی نیاز ندارید.

 مزایای روترهای سری Cisco ISR
Networking، سرویس‌ها، محاسبات و استوریج‌ها درون فرم فاکتور واحدی مجتمع شده اند. در حالی که چندین سرویس به طور همزمان اجرا می‌شوند، پایداری و کارایی گیگابیتی را ارائه می‌دهد.
نرم افزار ماژولارCisco IOS XE  که به سرعت با تغییر نیازها خود را تطبیق می دهد، دارا می باشد. امکان دسترسی را به طیفی وسیعی از  WAN با گزینه‌های اتصالی همچون 4G LTE، T1/E1، T3/E3، xDSL،Serial  وFiber Gigabit Ethernet  را فراهم می‌کند.
 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا